Issues

Võtke lahti issuede tab. Siin hakkate issuesid looma asjadest mida on vaja teha ning mida teete. Alates dokumentatsiooni õppimisest või õpetuste vaatamisest kuni feature’ite lisamisteni. Luues uut issuet pange lühikene pealkiri, mis ka edastab hästi tehtavat muudatust või lisatavat featureit või parandatavat viga või peetavat meetingut. Kirjeldusse lisage täpne kirjelduse olenevalt mida issue kirjeldab, näiteks kui tegu on uue featureiga, siis kirjeldage kuidas see välja näeks kui see töötaks ning lisage ka acceptance criteria, kus on ükshaaval punktid mille alusel saab öelda, kas asi on olemas ja töötab või ei.

Määrake issuele selle tegija (ehk jagage tiimiga ära, et kes mida teeb). Pange see ka milestonei millega see kokku käib (enamasti siis see mis hetkel käib või just algab).

Viimasena saate ka määrata sellele labelid, mille alusel on hiljem lihtne neid sorteerida või vaadata, et millega on tegu. Neid võite igasuguseid tekitada olenevalt sellele, mida soovite ja kuidas tahate asju hallata. Soovitusena võib lisada selliseid labeleid: critical (kui asja on vaja koheselt teha), feature (kui lisab midagi uut), server (kui on serveriga seonduv ja server asub samas repos kui klient), client (kui on kliendiga seostuv), bug (kui tegu on veaga, mida peab parandama), design (kui on millegi disainimisega seotud), plan (kui on seostud plaanimisega või näiteks meetingutega või õppimisega), metaissue (kui on issue, mis on seotud teiste issuede haldamisega).